Наші роботи

Прокладка канализационных магистралей под полом по грунту big_dop62_h Устройство водосточной системы Устройство фасадного забора

НАШІ АКЦІЇ

Кошторис на будівництво будинку - БЕЗКОШТОВНО!!!!


ЗНИЖКИ на чистові матеріали від 5% до 30%!!!!
  

Ціни

Ціноутворення в будівництві.

Вартість робочого проектувід 180 грн.м2

Будівництво будинку. Коробка будинку, фундамент, стіни перегородки, перекриття, кроквяна система і покрівлявід 3500 грн.м2

Внутрішнє оздоблення будинкувід 3000 грн.м2 (сума вказана з чорновими матеріалами)

Будівництво будинку під ключвід 6 500 грн.м2

Досить часто нам телефонують потенційні замовники з питаннями про розцінки на конкретні види будівельних робіт. Люди витрачають масу сил і часу для збору інформації, яка за великим рахунком їм ні про що не говорить. Все вкрай просто:

якщо у фірмі А одиниця роботи по влаштуванню наприклад гідроізоляції коштує 100 грн. , А у фірмі Б – 200 грн., То це абсолютно не означає, що кошторисна вартість об’єкта в фірмі А вийде менше ніж у Б.

Не втрачайте час даремно, значно простіше розіслати потенційним виконавцям повний комплект проектної документації та отримати готові кошторису на будівництво будинку, які вже можна порівнювати. Навіть за переліком процесів в кошторисі багато що стане зрозуміло, хтось обмежиться десятьма пунктами, а хтось спробує розписати все до цвяха. Саме з цього починається відповідальне ставлення до Замовника і до виконуваної роботи.

Нижче хочемо представити Вашій увазі приклад реального кошторису на будівництво котеджу з розцінками актуальними на момент підготовки цієї статті.

Послуга зі складання кошторису абсолютно безкоштовна!

Телефонуйте будемо раді співпраці!

Приклад кошторису на будівництво будинку.

pdf