Наші роботи

big_dop28_h dsc08697 Устройство освещения дорожек big_dop29_h

НАШІ АКЦІЇ

Кошторис на будівництво будинку - БЕЗКОШТОВНО!!!!


ЗНИЖКИ на чистові матеріали від 5% до 30%!!!!
  

Проектування заміського будинку або котеджу.

Будь-яке будівництво будинку без проектування це шлях в нікуди. Можна як завгодно довго намагатися досягти бажаного результату, витрачати масу сил, ресурсів і часу, але не маючи формалізованої постановки задачі все буде даремно. Не варто сподіватися, що Ваш випадок унікальний, дива не станеться. Всі, хто хоч раз у житті намагався побудувати щось трохи складніше звичайного сараю, стикаються з масою питань, рішення яких далеко не очевидні. Експериментувати не варто, значно простіше довірити вирішення подібного роду завдань фахівцям. Результатом їх діяльності буде робочий проект, що містить наступні розділи:

1. Архітектура
2. Конструкції
3. Внутрішні мережі

Замовник є безпосереднім учасником процесу проектування котеджу, він визначає стилістику, вимоги до набору приміщень та їх розміщення та т.п .. Завданням проектантів в першу чергу є надання вимогам замовника певних форм, генерація ідей що підтримують спільно розроблену концепцію. І це тільки зовнішня чи видима частина роботи що є основою для вирішення розрахункових конструкторських завдань.

Маючи проект будинку ніяких труднощів не складе підготувати кошторисну документацію, врахувати всі без винятку майбутні витрати, отримати необхідні узгодження і ввести споруду в експлуатацію.

Вартість робочого проекту котеджу залежить від багатьох факторів, таких як загальна площа, архітектурна стилістика і т.д., як правило в нашій компанії вона становить від 180 грн / м2.

Проектування будинку Проектування будинків

Для початку робіт з проектування котеджу необхідна наступна інформація:

1.Загальна площа та перелік необхідних приміщень.
У цьому питанні бажано звернути увагу на бюджет проекту, дуже неприємним є момент, коли за підсумком оплачених проектних робіт, ви отримуєте проект, який не в змозі реалізувати. На початковому етапі бажано описати все по максимуму, вітальня, спальні, гардеробні, комори, топкова, гараж, санвузли і т.п ..

2. Запланована кількість постійно проживаючих людей, їхні особливі потреби у разі наявності таких.

3. Інформація про земельну ділянку, ії орієнтація по сторонах світу, під’їзди, види з вікон, передбачуване місце розміщення будинку, господарських будівель, септика та свердловини. Для правильної оцінки ситуації на ділянці необхідний виїзд архітектора, бо, як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

4. Передбачувана стилістика майбутньої будівлі, для цього найпростіше підібрати зображення будинків, які вам подобаються, це робиться не для бездумного копіювання вподобаного вами варіанту, а скоріше для формалізації стилістичних рішень.

5. Вибір технології будівництва. Мова йде в першу чергу про матеріали, які будуть використані для будівництва будинку, це може бути клеєний або циліндричний брус, цегла, пінобетон, керамічний блок, пінополіуритановий блок, каркасна технологія і т.д ..

6. Геологічний звіт. Цей документ бажано отримати після узгодження з проектантом розділу архітектура і розміщення будинку на плані ділянки, він є життєво необхідним для конструювання фундаменту.

7. Інформація про покрівельний матеріал. Найбільш затребуваними на ринку в даний момент є покрівлі з керамічної черепиці, м’які покрівлі та металочерепиця.

8. Для проектування розділу внутрішні мережі, потрібно знати чи газифікована ділянка, який основний вид палива передбачається використовувати для опалення та гарячого водопостачання, який ліміт електроенергії реально отримати на ділянці, чи передбачається наявність теплих підлог і системи резервного електроживлення.

На перший погляд всього досить багато, але це не повинно вас бентежити, в процесі проектування ви отримаєте всі можливі консультації з будь-яких питань пов’язаних з майбутнім будівництвом, телефонуйте, запитуйте, ми завжди раді спілкуванню, адже далеко не все в світі вимірюється грошима.

Архітектура

Розділ Архітектура містить:

– Поверхові плани

– Розгортки фасадів

– Розгортки димових і вентиляційних каналів

– Специфікації прорізів

– Розрізи

– Експлікації підлог

– Склад стін

– План покрівлі

І т.п..

Конструкції

Розділ конструкції містить:

– Загальні дані

– Конструкція фундаментів

– Схеми армування

– Перемички

– Перекриття

– Покрівельні конструкції

– Специфікації

Внутрішні мережі

Розділ внутрішні мережі містить:

– Загальні дані

– Теплотехнічний розрахунок

– Схеми систем тепло і водопостачання

– Схеми каналізаційних систем

– Аксонометричні схеми

– Схеми теплих підлог

– Специфікації систем