Наші роботи

big_dop24_h Утепление фасада пенопластом big_dop25_h Устройство декоративных рустов на фасаде

НАШІ АКЦІЇ

Кошторис на будівництво будинку - БЕЗКОШТОВНО!!!!


ЗНИЖКИ на чистові матеріали від 5% до 30%!!!!
  

Головна

Вітаємо Вас на сайті ремонтно-будівельної фірми Проксіма!

У 2014 році виповнюється 19 років нашої діяльності на будівельному ринку України!

Дякуємо всім нашим клієнтам за довіру і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю у виконанні ремонтно-будівельних робіт!

За минулий період нашою компанією реалізована велика кількість проектів з будівництва котеджів у Києві та Київській області. Нам є чим пишатися і є що показати.

Кредо компанії полягає в задоволенні потреб Замовника відносно ціни та якості будівельних робіт з мінімізацією додаткових витрат. Серйозний підхід до підготовчих процесів на етапі укладання Договору дозволяє гарантувати високу точність кошторисної документації і як наслідок забезпечити Замовнику можливість планування фінансування.

Ми не обіцяємо нереального! Консультуємо по всіх можливих будівельних технологіях та матеріалах, виконуємо проектні роботи і будуємо.

У процесі роботи з нами Ви дізнаєтесь багато нового і цікавого і будете забезпечені достатньою кількістю інформації для прийняття рішень.

Наше завдання – зробити процес будівництва максимально прозорим і зрозумілим для замовника. Будь-які питання, починаючи від вибору технології будівництва до завершення оздоблювальних робіт та монтажу комунікацій, будуть вирішені в розумні терміни з урахуванням усіх ваших побажань. Фінансування будівельних робіт проводиться на підставах договору і заздалегідь затвердженого сторонами графіку платежів. Роботи виконуються в суворій відповідності з проектною документацією та існуючими будівельними нормами. Гарантійні зобов’язання відображаються в договорі і реально виконуються.

Розцінки на окремі види робіт під час будівництва залишаються незмінними.

Звертайтеся – будемо раді плідній співпраці!

 

Будівельні роботи Оздоблення будинку