Наші роботи

Устройство свеса кровли над балконом dsc08685 big_dop62_h dsc08666

НАШІ АКЦІЇ

Кошторис на будівництво будинку - БЕЗКОШТОВНО!!!!


ЗНИЖКИ на чистові матеріали від 5% до 30%!!!!
  

Будівництво фундаменту будинку

Фундамент – основа всього!

І це правда на всі 100%.

Проектування фундаменту здійснюється практично в останню чергу. Звучить дивно, але це факт. Справа в тому, що для проектування фундаменту, окрім інформації про його лінійних розмірах, необхідно зібрати навантаження від покрівлі до фундаменту споруди, і тільки тоді, маючи результати геологічних вишукувань можна правильно розрахувати його необхідну площу опирання і глибину закладення з урахуванням характеристик грунту.

Фундаменти бувають стрічкові, пальові і типу «плита», розрізняють їх також і по глибині залягання.

Порада №1: Краще – ворог хорошого, а тому, не намагайтеся нав’язувати проектантові своє бачення і застосовувати наприклад фундамент палі там, де це не виправдано. Ніяких особливих поліпшень ви при цьому не отримаєте, тільки витратите гроші даремно, а ринкова вартість об’єкта вище не стане, та й експлуатаційні характеристики не покращаться. Зекономлені кошти завжди знайдеться куди вкласти, адже окрім будівництва власне коробки будинку, вам ще належить зайнятися внутрішнім оздобленням, мережами, озелененням ділянки, придбати меблі та багато іншого.

Порада №2: Не намагайтеся заощадити на геологічних вишукуваннях. Це не настільки дорогий процес на тлі загальних витрат на будівництво, а от відсутність якісного геологічного звіту може призвести до наслідків абсолютно непередбачуваних. Не використовуйте геологію сусідів, це особливо актуально для Київської області, коли активно забудовуються колишні заплави річок, колись більш повноводних, а зараз огороджених дамбами. Можна легко потрапити на локальну торф’яну лінзу або ще який-небудь геологічний феномен, який унеможливить експлуатацію вже побудованого будинку і тим більше його продаж.

Рада №3: Не намагайтеся обдурити природу, пам’ятайте, що нічого вічного не буває, що не проектуйте цокольних і підвальних поверхів у місцях з можливим високим рівнем грунтових вод. Роботи з гідроізоляції, як і матеріали, що застосовуються для неї, досить дорогі, а гарантійні терміни в 10 або навіть в 20 років незрівнянно малі по відношенню до терміну експлуатації добротного будинку. По закінченню цього періоду цілком імовірна наступна картина: в один чудовий день в будинку з’являється вогкість (у кращому випадку), запахи, грибки та пліснява, які не додають здоров’я мешканцям. Значно дешевше за підсумком збільшити лінійні розміри будинку, зробити його ширше, довше або вище, без остраху і сумнівів.

Користуйтеся знаннями та досвідом інших, це допоможе прийняти правильні, зважені і виправдані рішення.

У даному розділі ми спробуємо коротко розібратися які бувають фундаменти і в чому полягають основні відмінності між ними.

1. Стрічковий фундамент

– Стрічковий збірний фундамент з ж / б блоків

– Стрічковий монолітний фундамент

– Стрічковий фундамент з бутового каменю

2. Фундамент типу «плита»

3. Пальовий фундамент

Будування фундаменту дома Будування фундаменту котеджа

Вищеперелічені види фундаментів розміщені в порядку зростання вартості.

Питання вибору технології по якій буде проводитися будівництво фундаменту вирішується конструктором на підставі аналізу проектної документації та геологічних умов на будівельному майданчику!

Найбільш недорогим і простим є стрічковий збірний фундамент з готових фундаментних залізобетонних блоків. Для влаштування стрічкового збірного фундаменту потрібно мінімум часу і коштів. Дещо дорожче обійдеться стрічковий монолітний залізобетонний фундамент, різниця у вартості обумовлена необхідністю проведення арматурних і опалубних робіт.

Фундаменти з бутового каменю в даний час практично не використовуються у зв’язку з не технологічністю і відносно низькою несучою здібністю.

Наступним по вартості є фундамент типу «плита», його досить висока ціна обумовлена великою кількістю земляних робіт і матеріаломісткістю.

Улаштування фундаменту типу «плита» використовується на грунтах з низькою несучою здатністю.

Найдорожчим є фундамент з паль. Висока ціна обумовлена необхідністю використанням спеціального обладнання та технологічною складністю. У котеджному будівництві даний тип фундаментів використовується рідко і виключно в тих випадках, коли використання попередніх типів неможливе.